Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

KONTAKT

Rzezawa - Dodane przez Gerex II Sp. z o.o. Sp. k. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy aktualnie osób zainteresowanych pracą na powyższym stanowisku.

Obowiązki:

pozyskiwanie nowego oraz rozwój istniejącego biznesu w obszarze przewozów częściowych i cało-pojazdowych międzynarodowych (kraje UE), przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy,
pozyskiwanie zleceń gwarantujące efektywne wykorzystanie floty własnej oraz obcej,
obsługa zleceń zgodnie z parametrami jakościowymi firmy oraz Klientów,
współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi celem uzyskania konkurencyjnych rozwiązań cenowo-operacyjnych, realizacji zleceń, poszukiwanie nowych rozwiązań podnoszących konkurencyjność firmy,
rozwój bazy podwykonawców, przewoźników kontraktowych,
docelowo, dla osób posiadających odpowiednie kompetencje, przewidujemy awans na stanowisko Koordynatora działu spedycji;

Wymagania:

min. 4 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu zleceń międzynarodowych (kraje UE),
znajomość rynku przewoźników,
komunikatywna znajomość j. angielskiego, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
doświadczenie w pracy na giełdach transportowych,
bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z branżą transportową, umiejętność kalkulacji stawek w biznesie transportowym,
znajomość pakietu MS Office,
znajomość programu SPEED firmy Interlan będzie dodatkowym atutem,

Wybranym kandydatom oferujemy:

Ofertę kierujemy do osób posiadających doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, które wierzą w swoje możliwości i są nastawione na rozwój, jak też osiąganie celów organizacji. Dodatkowo oferujemy:
pracę w firmie (w oddziale w centrum Krakowa lub w siedzibie w Rzezawie) z polskim kapitałem o ustabilizowanej pozycji rynkowej, dysponującej własnym taborem,
przyjazną atmosferę pracy i jasno wytyczone cele do realizacji,
dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym,
możliwość rozwoju i partycypacji w życiu organizacji,
awans na stanowisko Koordynatora działu spedycji jeśli posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania zespołem;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą opcji Aplikuj

Mapa RzezawaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

Polecane, ciekawe strony z Bochni. Prowadzisz serwis o Bochni lub zwiazany z Bochnia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urzad pracy w Bochni !Zobacz stronę Urząd Gminy Bochnia !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bochni !Zobacz stronę Portal i telewizja o Bochni !Zobacz stronę Internetowy Serwis Lokalny Bochni !Zobacz stronę Miejski Portal miasta i gminy Bochnia !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bochnia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bochni: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Sącz ogłoszenia - Nowy Targ sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję