Samodzielny Księgowy/a

KONTAKT

Bochnia - Dodane przez Gerex II Sp. z o.o. Sp. k. (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Samodzielny Księgowy/a

Numer referencyjny: SK/R/G
Lokalizacja: Rzezawa
Miejsce pracy: Gerex II

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy aktualnie osób zainteresowanych pracą na powyższym stanowisku.

Obowiązki:
prawidłowe, terminowe prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wraz ze sprawozdawczością, zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
sporządzanie raportów oraz analiz finansowych,
miesięczna kontrola sald kont księgowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych,
sprawozdawczość dla jednostek zewnętrznych (GUS, NBP),
raportowanie do zarządu,
sporządzanie deklaracji podatkowych,
prowadzenie spraw rozrachunkowych z kontrahentami,
nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
kontakty z urzędami skarbowymi, ZUS, bankami i instytucjami finansowymi.

Wymagania:
wykształcenia wyższe ekonomiczne,
minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym (mile widziane w biurze rachunkowym lub w firmie usługowej),
znajomość branży transportowej będzie bardzo mocnym atutem,
biegła znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów
o rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych,
chęć rozwoju i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
wykorzystywanie na bieżąco w.w. wiedzy przez propozycję najlepszych rozwiązań rachunkowo-finansowo-podatkowych,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

Wybranym kandydatom oferujemy:

Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób z lokalnego rynku pracy, posiadających doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, które odpowiedzialnie podchodzą do powierzonych im zadań. Dodatkowo oferujemy:
pracę w firmie z polskim kapitałem o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
przyjazną atmosferę pracy i jasno wytyczone cele do realizacji,
dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
możliwość rozwoju i partycypacji w życiu organizacji,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Mapa BochniaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Samodzielny Księgowy/a

Polecane, ciekawe strony z Bochni. Prowadzisz serwis o Bochni lub zwiazany z Bochnia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urzad pracy w Bochni !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bochni !Zobacz stronę Miejski Portal miasta i gminy Bochnia !Zobacz stronę Internetowy Serwis Lokalny Bochni !Zobacz stronę Urząd Gminy Bochnia !Zobacz stronę Portal i telewizja o Bochni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bochnia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bochni: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Sącz ogłoszenia - Nowy Targ sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję