Praca w branży odszkodowań

KONTAKT

Bochnia - Dodane przez p.holik (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca w branży odszkodowań

Kancelaria z branży odszkodowań gwarantująca osobom poszkodowanym profesjonalną pomoc i opiekę prawną w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisku:

specjalista ds. odszkodowań (praca na terenie Bochni i okolic)

Zakres obowiązków:
- aktywne poszukiwanie, docieranie i kontaktowanie się z osobami poszkodowanymi w wypadkach;
- utrzymywanie kontaktu z klientami kancelarii;
- godne reprezentowanie kancelarii we własnym regionie.

Od kandydatów oczekujemy:
- swobody i kreatywności w wyszukiwaniu cennych informacji;
- komunikatywności;
- otwartości na ludzi;
- zaangażowania w wykonywane obowiązki;
- mocnej orientacji na osiąganie sukcesów.

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki uzależnione od zaangażowania;
- bezpłatny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy w nowym, wyjątkowym zawodzie
- elastyczne godziny pracy;
- możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy;
- pracę dla renomowanej i wysoko cenionej za jakość pracy kancelarii;

Praca dla osoby w każdym wieku. Jeżeli brak Ci doświadczenia, nie martw się. Przygotowaliśmy szereg szkoleń.

Uwielbiamy inwestować w ludzi, ponieważ to oni świadczą o marce firmy. Jeżeli podzielasz nasz pogląd i chcesz dołączyć do naszego zespołu - wyślij nam swoją aplikację na adres email

rekrutacja @ lex -kancelaria.pl

Mapa BochniaProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca w branży odszkodowań

Polecane, ciekawe strony z Bochni. Prowadzisz serwis o Bochni lub zwiazany z Bochnia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Internetowy Serwis Lokalny Bochni !Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bochni !Zobacz stronę Miejski Portal miasta i gminy Bochnia !Zobacz stronę Powiatowy Urzad pracy w Bochni !Zobacz stronę Urząd Gminy Bochnia !Zobacz stronę Portal i telewizja o Bochni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bochnia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bochni: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Sącz ogłoszenia - Nowy Targ sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję