Nauczyciel języka angielskiego.

KONTAKT

Bochnia - Dodane przez szkola.jezykowa.tsjo (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Nauczyciel języka angielskiego.

Szkoła Językowa poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: okolice Krakowa
Region: Małopolska
Numer referencyjny: BGd
Opis stanowiska:
Poszukujemy Nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć.
Zajęcia grupowe, konkretne terminy - do uzgodnienia.
Wymagania:
wykształcenie wyższe,
przygotowanie pedagogiczne,
umiejętność pracy z grupą
doświadczenie,
punktualność
kreatywność
odpowiedzialność
zaangażowanie w wykonywaną pracę
Oferujemy:
dogodną formę współpracy,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności,
możliwość stałego rozwoju zawodowego i zrealizowania ambicji zawodowych

Aplikacje zawierające aktualne CV ze zdjęciem, zawierające wymagania finansowe (stawka godzinowa) wraz ze wskazaniem dyspozycyjności prosimy przesyłać na adres mailowy. Proszę przesłać skany dyplomów potwierdzających wykształcenie. Proszę wpisać nr ref. ogłoszenia.

Mapa BochniaProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Nauczyciel języka angielskiego.

Polecane, ciekawe strony z Bochni. Prowadzisz serwis o Bochni lub zwiazany z Bochnia - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Serwis Informacyjny Bochni !Zobacz stronę Powiatowy Urzad pracy w Bochni !Zobacz stronę Miejski Portal miasta i gminy Bochnia !Zobacz stronę Urząd Gminy Bochnia !Zobacz stronę Portal i telewizja o Bochni !Zobacz stronę Internetowy Serwis Lokalny Bochni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bochnia City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bochni: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Tarnów ogłoszenia bezpłatne - Nowy Sącz ogłoszenia - Nowy Targ sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję